Muse | M-1350BTC | 120 W | Bluetooth | Black | NFC features | Portable | Wireless connection
- TootjadMuse
- Mudel: M-1350BTC
- Saadavus: 2
-
164€
Muse | M-1350BTC | 120 W | Bluetooth | Black | NFC features | Portable | Wireless connection
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 285 mm |
| Gross height (mm) | 1065 mm |
| Gross weight | 9.8 kg |
| Gross width (mm) | 260 mm |
| Kaasaskantav | Yes |
| Muud funktsioonid | FM PLL radio with 30 preset stations, USB flash drive,CD, CD-R/RW, MP3 Compatible Drawer-type CD door |
| Net weight | 9.091 kg |
| NFC features | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 22 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 706.00 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Producer | Muse |
| Producer product name | M-1350BTC |
| Tare weight (kg) | 0.709 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Värv | Black |
| Võimsus | 120 W |
| Volume (m3) | 0.0789165 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




